LED ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ШКАФ 2W 4000K IP20 160LM ЧЕРНО V-TAC
Код: 223370
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 2.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 160 LM
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W | 2.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 160 LM |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 см |
| ШИРИНА | 4.00 см |
| ВИСОЧИНА | 0.90 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЪС СЕНЗОР,24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ |
| EAN | 3800157689748 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












