LED ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ШКАФ 2W 4000K IP20 160LM ЧЕРНО V-TAC
Code: 223370
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 2.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 160 LM
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W | 2.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 160 LM |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 40.00 см |
| WIDTH | 4.00 см |
| HEIGHT | 0.90 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЪС СЕНЗОР,24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ |
| EAN | 3800157689748 |
No documents were found for this product

English 












