LED КРУШКА E27 9W 4000K 954LM СЪС СЕНЗОР ДЕН И НОЩ VITO
Код: 149636
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 9.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 954 LM
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 954 LM |
| ШИРИНА | 6.00 см |
| ВИСОЧИНА | 11.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЕНЗОР ДЕН И НОЩ,4000K,A60 |
| EAN | 6972538046420 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















