LED КРУШКА E27 9W 4000K 954LM СЪС СЕНЗОР ДЕН И НОЩ VITO
Code: 149636
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 9.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 954 LM
Shipping:
| Brand | VITO |
| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 954 LM |
| WIDTH | 6.00 см |
| HEIGHT | 11.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЕНЗОР ДЕН И НОЩ,4000K,A60 |
| EAN | 6972538046420 |
No documents were found for this product

English 
















