КОМПЛЕКТ LED ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ШКАФ 3000K 2 БРОЯ RABALUX MAGNUS
Код: 142727
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : MAGNUS
- МОЩНОСТ W : 0.5 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 35 LM
Доставка:
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | MAGNUS |
| МОЩНОСТ W | 0.5 W |
| ЦОКЪЛ | LED |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 35 LM |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 6.50 см |
| ШИРИНА | 4.00 см |
| ВИСОЧИНА | 1.50 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА БАТЕРИЯ 4XAAA (НЕ Е ВКЛЮЧЕН |
| EAN | 5998250356754 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













