КОМПЛЕКТ LED ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ШКАФ 3000K 2 БРОЯ RABALUX MAGNUS
Code: 142727
In stock
Short Description
- MODEL : MAGNUS
- MAXPOWER-W : 0.5 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 35 LM
Shipping:
| Brand | RABALUX |
| MODEL | MAGNUS |
| MAXPOWER-W | 0.5 W |
| SOCKET | LED |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 35 LM |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 6.50 см |
| WIDTH | 4.00 см |
| HEIGHT | 1.50 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА БАТЕРИЯ 4XAAA (НЕ Е ВКЛЮЧЕН |
| EAN | 5998250356754 |
No documents were found for this product

English 












