LED ТЯЛО ЗА БАНЯ 8W 700LM 4000K IP44 VIVALUX ZOE
Код: 493212
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ZOE
- ЦОКЪЛ : LED
- МОЩНОСТ W : 8.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 700 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | ZOE |
| ЦОКЪЛ | LED |
| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 700 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4000K |
| EAN | 3800228026151 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















