LED ТЯЛО ЗА БАНЯ 8W 700LM 4000K IP44 VIVALUX ZOE
Code: 493212
In stock
Short Description
- MODEL : ZOE
- SOCKET : LED
- MAXPOWER-W : 8.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 700 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | ZOE |
| SOCKET | LED |
| MAXPOWER-W | 8.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 700 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| WEIGHT | 1.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4000K |
| EAN | 3800228026151 |
No documents were found for this product

English 






















