LED ТЯЛО ЗА БАНЯ 8W 4000K IP44 ЧЕРНО ULTRALUX
Код: 237465
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 8.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 640 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | ULTRALUX |
| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 640 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 см |
| ШИРИНА | 10.60 см |
| ВИСОЧИНА | 4.20 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800237381029 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















