LED ТЯЛО ЗА БАНЯ 8W 4000K IP44 ЧЕРНО ULTRALUX
Code: 237465
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 8.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 640 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | ULTRALUX |
| MAXPOWER-W | 8.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 640 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| LENGTH | 40.00 см |
| WIDTH | 10.60 см |
| HEIGHT | 4.20 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800237381029 |
No documents were found for this product

English 






















