LED ТЯЛО ЗА БАНЯ 18W 4000K IP44 1850LM ЧЕРЕН МАТ RABALUX EVAN
Код: 142695
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : EVAN
- ЦОКЪЛ : LED
- МОЩНОСТ W : 18.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1850 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
Купи на изплащане
от2.90 €
/
5.67лв.
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | EVAN |
| ЦОКЪЛ | LED |
| МОЩНОСТ W | 18.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1850 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА | 63.00 см |
| ШИРИНА | 7.50 см |
| ВИСОЧИНА | 10.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | F |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4000K |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 5998250321677 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























