LED ТЯЛО ЗА БАНЯ 18W 4000K IP44 1850LM ЧЕРЕН МАТ RABALUX EVAN
Code: 142695
In stock
Short Description
- MODEL : EVAN
- SOCKET : LED
- MAXPOWER-W : 18.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 1850 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
See credit plans
from2.90 €
/
5.67лв.
| Brand | RABALUX |
| MODEL | EVAN |
| SOCKET | LED |
| MAXPOWER-W | 18.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 1850 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 63.00 см |
| WIDTH | 7.50 см |
| HEIGHT | 10.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | F |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4000K |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 5998250321677 |
No documents were found for this product

English 























