LED ТЯЛО ЗА БАНЯ 12W 4000K IP44 1300LM ЧЕРЕН МАТ RABALUX EVAN
Код: 142694
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : EVAN
- ЦОКЪЛ : LED
- МОЩНОСТ W : 12.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1300 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | EVAN |
| ЦОКЪЛ | LED |
| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1300 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА | 49.00 см |
| ШИРИНА | 6.50 см |
| ВИСОЧИНА | 10.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | F |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4000K |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 5998250321660 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























