LED ТЯЛО ЗА БАНЯ 12W 4000K IP44 1300LM ЧЕРЕН МАТ RABALUX EVAN
Code: 142694
In stock
Short Description
- MODEL : EVAN
- SOCKET : LED
- MAXPOWER-W : 12.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 1300 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | RABALUX |
| MODEL | EVAN |
| SOCKET | LED |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 1300 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 49.00 см |
| WIDTH | 6.50 см |
| HEIGHT | 10.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | F |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4000K |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 5998250321660 |
No documents were found for this product

English 























