ПАРНИК 130X50X60CM GARDEN STAR HD-3366
Код: 119765
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-3366 |
| ТИП | ПАРНИК |
| ВИСОЧИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 50.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 130.00 см |
| КОНСТРУКЦИЯ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПОЛИЕТИЛЕН |
| EAN | 8939972503153 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
€ / 0.00 лв. 
Български 

























