ПАРНИК 130X50X60CM GARDEN STAR HD-3366
Code: 119765
Unavailable online. Check the availability in stores.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-3366 |
| TYPE | ПАРНИК |
| HEIGHT | 60.00 см |
| WIDTH | 50.00 см |
| LENGTH | 130.00 см |
| CONSTRUCTION | МЕТАЛ |
| FINISH | ПОЛИЕТИЛЕН |
| EAN | 8939972503153 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
€ / 0.00 лв. 
English 

























