Оранжерия сгъваема 3.6х2.4м
- размер на основата 3.6х2.4м височина в центъра 2.70м
- стоманена метална конструкция 30Х30Х25Х25/11Х22ММ с прахово покритие
- платнище полиетилен: 140GR

Български 
| Марка | GARDEN KINGS |
| МОДЕЛ | 419212 POP-UP |
| ТИП | ОРАНЖЕРИЯ |
| ВИСОЧИНА | 270.00 см |
| ШИРИНА | 360.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 240.00 см |
| КОНСТРУКЦИЯ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПОЛИЕТИЛЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | POP-UP |
| EAN | 8710379419212 |