Оранжерия сгъваема 3.6х2.4м
- размер на основата 3.6х2.4м височина в центъра 2.70м
- стоманена метална конструкция 30Х30Х25Х25/11Х22ММ с прахово покритие
- платнище полиетилен: 140GR

English 
| Brand | GARDEN KINGS |
| MODEL | 419212 POP-UP |
| TYPE | ОРАНЖЕРИЯ |
| HEIGHT | 270.00 см |
| WIDTH | 360.00 см |
| LENGTH | 240.00 см |
| CONSTRUCTION | МЕТАЛ |
| FINISH | ПОЛИЕТИЛЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | POP-UP |
| EAN | 8710379419212 |