Оранжерия сгъваема 3х3м
- размер на основа 3х3м височина в центъра 2.70м
- стоманена метална конструкция 28Х28Х22Х22/11Х22ММ с прахово покритие
- платнище полиетилен: 140GR

English 
| Brand | GARDEN KINGS |
| MODEL | 419205 POP-UP |
| TYPE | ОРАНЖЕРИЯ |
| HEIGHT | 270.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| LENGTH | 300.00 см |
| CONSTRUCTION | МЕТАЛ |
| FINISH | ПОЛИЕТИЛЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | POP-UP |
| EAN | 8710379419205 |