ОРАНЖЕРИЯ 200X100X180CM 2 ВРАТИ GARDEN STAR HD-11434
Код: 245651
В наличност
Доставка:
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-11434 |
| ТИП | ОРАНЖЕРИЯ |
| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| ШИРИНА | 200.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 см |
| КОНСТРУКЦИЯ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПОЛИЕТИЛЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939974153158 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















