GREENHOUSE 200X100X180CM 2 DOORS GARDEN STAR HD-11434
Code: 245651
In stock
Shipping:
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-11434 |
| TYPE | GREENHOUSE |
| HEIGHT | 180.00 см |
| WIDTH | 200.00 см |
| LENGTH | 100.00 см |
| CONSTRUCTION | IRON |
| FINISH | POLYETHYLENE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939974153158 |
No documents were found for this product

English 






















