ОРАНЖЕРИЯ 160X160X180CM GARDEN STAR HD-11433
Код: 245650
В наличност
Доставка:
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-11433 |
| ТИП | ОРАНЖЕРИЯ |
| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| ШИРИНА | 160.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 160.00 см |
| КОНСТРУКЦИЯ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПОЛИЕТИЛЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939974152151 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























