GREENHOUSE 160X160X180CM GARDEN STAR HD-11433
Code: 245650
In stock
Shipping:
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-11433 |
| TYPE | ЕN_GREENHOUSE |
| HEIGHT | 180.00 см |
| WIDTH | 160.00 см |
| LENGTH | 160.00 см |
| CONSTRUCTION | IRON |
| FINISH | POLYETHYLENE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939974152151 |
No documents were found for this product

English 

























