СТОЛ MEDICO GTS V-20
Код: 226731
Кратко описание
- ТИП : ОФИС СТОЛОВЕ
- МАТЕРИАЛ : ЕКО КОЖА V-U
- ДЪЛЖИНА : 425.00 мм
- ШИРИНА : 475.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1195.00 мм
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 110.000 kg
Доставка:
По клиентска поръчка
| МОДЕЛ | GTS V-20 |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ | ЕКО КОЖА V-U |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| ЦВЯТ | МАСЛЕНО ЗЕЛЕН |
| ДЪЛЖИНА | 425.00 мм |
| ШИРИНА | 475.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1195.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 110.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ERGON 2L МЕХАНИЗЪМ |
| EAN | 4803002021327 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














