СТОЛ MEDICO GTS V-20
Code: 226731
Short Description
- TYPE : OFFICE CHAIRS
- MATERIAL : ЕКО КОЖА V-U
- LENGTH : 425.00 мм
- WIDTH : 475.00 мм
- HEIGHT : 1195.00 мм
- MAXIMUM LOAD : 110.000 kg
Shipping:
Per customer request
| MODEL | GTS V-20 |
| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL | ЕКО КОЖА V-U |
| TYPE | ОФИС СТОЛОВЕ |
| COLOUR | МАСЛЕНО ЗЕЛЕН |
| LENGTH | 425.00 мм |
| WIDTH | 475.00 мм |
| HEIGHT | 1195.00 мм |
| MAXIMUM LOAD | 110.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ERGON 2L МЕХАНИЗЪМ |
| EAN | 4803002021327 |
No documents were found for this product

English 














