ОФИС СТОЛ САТУРН
Код: 222332
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОФИС СТОЛОВЕ
- МАТЕРИАЛ : МРЕЖА
- ДЪЛЖИНА : 640.00 мм
- ШИРИНА : 670.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1210.00 мм
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 120.000 kg
Доставка:
Купи на изплащане
от5.02 €
/
9.82лв.
| МОДЕЛ | САТУРН |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ | МРЕЖА |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ДЪЛЖИНА | 640.00 мм |
| ШИРИНА | 670.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1210.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 120.000 kg |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















