ОФИС СТОЛ САТУРН
Code: 222332
In stock
Short Description
- TYPE : OFFICE CHAIRS
- MATERIAL : МРЕЖА
- LENGTH : 640.00 мм
- WIDTH : 670.00 мм
- HEIGHT : 1210.00 мм
- MAXIMUM LOAD : 120.000 kg
Shipping:
See credit plans
from5.02 €
/
9.82лв.
| MODEL | САТУРН |
| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL | МРЕЖА |
| COLOUR | СИВ |
| LENGTH | 640.00 мм |
| WIDTH | 670.00 мм |
| HEIGHT | 1210.00 мм |
| MAXIMUM LOAD | 120.000 kg |
No documents were found for this product

English 
















