ОФИС СТОЛ MX-946M
Код: 246473
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОФИС СТОЛОВЕ
- МАТЕРИАЛ : МРЕЖА
- ДЪЛЖИНА : 480.00 мм
- ШИРИНА : 520.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1130.50 мм
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 120.000 kg
Доставка:
Купи на изплащане
от3.78 €
/
7.39лв.
| МОДЕЛ | MX-946M |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ | МРЕЖА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДЪЛЖИНА | 480.00 мм |
| ШИРИНА | 520.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1130.50 мм |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 120.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234205717 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














