OFFICE CHAIR MX-946M
Code: 246473




The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : OFFICE CHAIRS
- MATERIAL : МРЕЖА
- LENGTH : 480.00 мм
- WIDTH : 520.00 мм
- HEIGHT : 1130.50 мм
- MAXIMUM LOAD : 120.000 kg
Shipping:
See credit plans
from3.21 €
/
6.28лв.
| MODEL | MX-946M |
| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL | МРЕЖА |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| LENGTH | 480.00 мм |
| WIDTH | 520.00 мм |
| HEIGHT | 1130.50 мм |
| MAXIMUM LOAD | 120.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234205717 |
No documents were found for this product

English 













