ОФИС СТОЛ МХ-620
Код: 146519
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОФИС СТОЛОВЕ
- МАТЕРИАЛ : МРЕЖА
- ДЪЛЖИНА : 480.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ВИСОЧИНА : 910.00 мм
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 100.000 kg
Доставка:
| МОДЕЛ | МХ-620 |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ | МРЕЖА |
| ДЪЛЖИНА | 480.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 910.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 100.000 kg |
| EAN | 3800234202808 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












