ОФИС СТОЛ МХ-620
Code: 146519
In stock
Short Description
- TYPE : OFFICE CHAIRS
- MATERIAL : МРЕЖА
- LENGTH : 480.00 мм
- WIDTH : 500.00 мм
- HEIGHT : 910.00 мм
- MAXIMUM LOAD : 100.000 kg
Shipping:
| MODEL | МХ-620 |
| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL | МРЕЖА |
| LENGTH | 480.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| HEIGHT | 910.00 мм |
| MAXIMUM LOAD | 100.000 kg |
| EAN | 3800234202808 |
No documents were found for this product

English 












