ОФИС СТОЛ МХ-608H
Код: 146518
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОФИС СТОЛОВЕ
- МАТЕРИАЛ : МРЕЖА
- ДЪЛЖИНА : 610.00 мм
- ШИРИНА : 650.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1100.00 мм
Доставка:
| МОДЕЛ | МХ-608H |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ | МРЕЖА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДЪЛЖИНА | 610.00 мм |
| ШИРИНА | 650.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1100.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234202792 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












