ОФИС СТОЛ МХ-608H
Code: 146518
In stock
Short Description
- TYPE : OFFICE CHAIRS
- MATERIAL : МРЕЖА
- LENGTH : 610.00 мм
- WIDTH : 650.00 мм
- HEIGHT : 1100.00 мм
Shipping:
| MODEL | МХ-608H |
| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL | МРЕЖА |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| LENGTH | 610.00 мм |
| WIDTH | 650.00 мм |
| HEIGHT | 1100.00 мм |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234202792 |
No documents were found for this product

English 












