ОФИС СТОЛ ГЕЙМЪРСКИ 7510 ЧЕРНО-ЧЕРВЕНО
Код: 232165
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОФИС СТОЛОВЕ
- МАТЕРИАЛ : ЕКО КОЖА
- ДЪЛЖИНА : 600.00 мм
- ШИРИНА : 610.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1290.00 мм
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 130.000 kg
Доставка:
Купи на изплащане
от5.02 €
/
9.82лв.
| МОДЕЛ | 7510 ЧЕРНО-ЧЕРВЕНО |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ | ЕКО КОЖА |
| ЦВЯТ | ЧЕРНО-ЧЕРВЕНО |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ШИРИНА | 610.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1290.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 130.000 kg |
| EAN | 6900858075103 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













