ОФИС СТОЛ ГЕЙМЪРСКИ 7510 ЧЕРНО-ЧЕРВЕНО
Code: 232165
In stock
Short Description
- TYPE : OFFICE CHAIRS
- MATERIAL : ЕКО КОЖА
- LENGTH : 600.00 мм
- WIDTH : 610.00 мм
- HEIGHT : 1290.00 мм
- MAXIMUM LOAD : 130.000 kg
Shipping:
See credit plans
from5.02 €
/
9.82лв.
| MODEL | 7510 ЧЕРНО-ЧЕРВЕНО |
| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL | ЕКО КОЖА |
| COLOUR | ЧЕРНО-ЧЕРВЕНО |
| LENGTH | 600.00 мм |
| WIDTH | 610.00 мм |
| HEIGHT | 1290.00 мм |
| MAXIMUM LOAD | 130.000 kg |
| EAN | 6900858075103 |
No documents were found for this product

English 













