ОФИС СТОЛ EKO KO03CZCZ
Код: 224706
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОФИС СТОЛОВЕ
- МАТЕРИАЛ : МРЕЖА
- ДЪЛЖИНА : 590.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ВИСОЧИНА : 960.00 мм
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 120.000 kg
Доставка:
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ | KO03CZCZ |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ | МРЕЖА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДЪЛЖИНА | 590.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 960.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 120.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ГАЗОВ АМОРТИСЬОР |
| EAN | 5903678553111 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















