ОФИС СТОЛ EKO KO03CZCZ
Code: 224706
In stock
Short Description
- TYPE : OFFICE CHAIRS
- MATERIAL : МРЕЖА
- LENGTH : 590.00 мм
- WIDTH : 500.00 мм
- HEIGHT : 960.00 мм
- MAXIMUM LOAD : 120.000 kg
Shipping:
| Brand | EKO |
| MODEL | KO03CZCZ |
| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL | МРЕЖА |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| LENGTH | 590.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| HEIGHT | 960.00 мм |
| MAXIMUM LOAD | 120.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ГАЗОВ АМОРТИСЬОР |
| EAN | 5903678553111 |
No documents were found for this product

English 




















