ОФИС СТОЛ 7585 ЧЕРЕН
Код: 225191









Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОФИС СТОЛОВЕ
- МАТЕРИАЛ : МРЕЖА/ПОЛИПРОПИЛЕН
- ДЪЛЖИНА : 600.00 мм
- ШИРИНА : 650.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1130.00 мм
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 120.000 kg
Доставка:
Купи на изплащане
от4.34 €
/
8.49лв.
Лихва, такси и ГПР

10х11.50€
/
10х22.49лв.
| МОДЕЛ | 7585 ЧЕРЕН |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ | МРЕЖА/ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ШИРИНА | 650.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1130.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 120.000 kg |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















