ОФИС СТОЛ 7585 ЧЕРЕН
Code: 225191
In stock
Short Description
- TYPE : OFFICE CHAIRS
- MATERIAL : МРЕЖА/ПОЛИПРОПИЛЕН
- LENGTH : 600.00 мм
- WIDTH : 650.00 мм
- HEIGHT : 1130.00 мм
- MAXIMUM LOAD : 120.000 kg
Shipping:
See credit plans
from5.02 €
/
9.82лв.
| MODEL | 7585 ЧЕРЕН |
| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL | МРЕЖА/ПОЛИПРОПИЛЕН |
| TYPE | ОФИС СТОЛОВЕ |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| LENGTH | 600.00 мм |
| WIDTH | 650.00 мм |
| HEIGHT | 1130.00 мм |
| MAXIMUM LOAD | 120.000 kg |
No documents were found for this product

English 




















