ОФИС КОНТЕЙНЕР IRIM OLIVE ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
Код: 241809
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
- ШИРИНА : 550.00 мм
- ВИСОЧИНА : 600.00 мм
Доставка:
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | OLIVE ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| ШИРИНА | 550.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 600.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 500.00 мм |
| EAN | 3800929061956 |

Български 













