ОФИС КОНТЕЙНЕР IRIM OLIVE ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
Code: 241809
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
- WIDTH : 550.00 мм
- HEIGHT : 600.00 мм
Shipping:
| Brand | IRIM |
| MODEL | OLIVE ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| WIDTH | 550.00 мм |
| HEIGHT | 600.00 мм |
| DEPTH-MM | 500.00 мм |
| EAN | 3800929061956 |

English 













