ОФИС КОНТЕЙНЕР IRIM ESPECIAL 40Х55Х50 СМ.
Код: 135669
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : ДЪБ АРВЕН
- ШИРИНА : 400.00 мм
- ВИСОЧИНА : 550.00 мм
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | ESPECIAL 40Х55Х50 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ АРВЕН |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 550.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 500.00 мм |
| EAN | 3800940234674 |

Български 

















