ОФИС КОНТЕЙНЕР IRIM ESPECIAL 40Х55Х50 СМ.
Code: 135669
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : ДЪБ АРВЕН
- WIDTH : 400.00 мм
- HEIGHT : 550.00 мм
| Brand | IRIM |
| MODEL | ESPECIAL 40Х55Х50 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ АРВЕН |
| WIDTH | 400.00 мм |
| HEIGHT | 550.00 мм |
| DEPTH-MM | 500.00 мм |
| EAN | 3800940234674 |

English 

















