ПОКРИВАЛО ЗА ПАРНИК 600X300X200CM GARDEN STAR HD-7832
Код: 224311



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 101.90 €71.33 € / 139.51 лв.
Спести: 30 %
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-7832 |
| ТИП | ПЛАТНИЩЕ |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 300.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЪВМЕСТИМ С АРТ. 119767 |
| EAN | 8939972924156 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
321.23 € / 628.27 лв. 
Български 












