ПОКРИВАЛО ЗА ПАРНИК 600X300X200CM GARDEN STAR HD-7832
Code: 224311



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 101.90 €71.33 € / 139.51 лв.
Save: 30 %
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-7832 |
| TYPE | ПЛАТНИЩЕ |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| LENGTH | 600.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЪВМЕСТИМ С АРТ. 119767 |
| EAN | 8939972924156 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
321.23 € / 628.27 лв. 
English 












