ПОКРИВАЛО ЗА ПАРНИК 350X200X200CM GARDEN STAR HD-11474
Код: 246286




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 74.99 €44.99 € / 87.99 лв.
Спести: 40 %
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-11474 |
| ТИП | ПЛАТНИЩЕ |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 200.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 350.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ПАРНИК - 245655 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939974155152 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












