ПОКРИВАЛО ЗА ПАРНИК 350X200X200CM GARDEN STAR HD-11474
Code: 246286




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 74.99 €44.99 € / 87.99 лв.
Save: 40 %
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-11474 |
| TYPE | ПЛАТНИЩЕ |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 200.00 см |
| LENGTH | 350.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ПАРНИК - 245655 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939974155152 |
No documents were found for this product

English 












