СЮРМЕ 75 MM AMIG 425-75
Код: 122060
В наличност
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | 425-75 |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | РЕЗЕ |
| ШИРИНА | 14.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 7.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 75.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | НИКЕЛИРАНО |
| ЦВЯТ | СРЕБРИСТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.025 kg |
| EAN | 3800210991177 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












