СЮРМЕ 75 MM AMIG 425-75
Code: 122060
In stock
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | 425-75 |
| DOOR FITTING TYPE | РЕЗЕ |
| WIDTH | 14.00 мм |
| HEIGHT | 7.50 мм |
| LENGTH | 75.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | НИКЕЛИРАНО |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.025 kg |
| EAN | 3800210991177 |
No documents were found for this product

English 












