СЮРМЕ 60 MM AMIG 390-60
Код: 122054
В наличност
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | 390-60 |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | РЕЗЕ |
| ДИАМЕТЪР MM | 7.50 мм |
| ШИРИНА | 13.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 29.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | НИКЕЛИРАНО |
| ЦВЯТ | СРЕБРИСТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.060 kg |
| EAN | 3800210991139 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












